Ogłoszenie

FooH.pl

,,Gdy widzę smak miłości i wiedzy myślę tylko o muzyce w moim śnie
Oraz o tym że tylko w życiu jestem bohaterem swych uczuć.
Gdy tylko wstanie dzień znowu bendę kimś więcej nie myśląc o cierpieniach,
Znowu bendę samotny, lecz to tylko jest gra w którą można zagrać tylko raz.
Gdy tę książkę skończę będę śnić o podróżach jak świat morfeusza,
Historia o diunach gdy mnie noc nie otula zatszymam czas.
Teraz myślę tylko o mojej barierze umysłu którą trudno przebyć,
Lecz jeśli mi się to uda powrócę do łoża i wrócę do mego snu."

----------------------------------------------Kamil 12.12

#1 2011-12-22 12:01:30

 Samantha

Bogini Fores

37890673
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 34
Punktów :   

I. Miasto Kości

http://ecsmedia.pl/c/miasto-kosci-b-iext4833935.jpg



Tysiące lat temu, Anioł Razjel zmieszał swoją krew z krwią mężczyzn i stworzył rasę Nefilim, pół ludzi, pół aniołów. Mieszańcy człowieka i anioła przebywają wśród nas, ukryci, ale wciąż obecni, są naszą niewidzialną ochroną. Nazywają ich Nocnymi Łowcami. Nocni Łowcy przestrzegają praw ustanowionych w Szarej Księdze, nadanych im przez Razjela. Ich zadaniem jest chronić nasz świat przed pasożytami, zwanymi demonami, które podróżują między światami, niszcząc wszystko na swej drodze. Ich zadaniem jest również utrzymanie pokoju między walczącymi mieszkańcami podziemnego świata, krzyżówkami człowieka i demona, znanymi jako wilkołaki, wampiry, czarodzieje i wróżki. W swoich obowiązkach są wspomagani przez tajemniczych Cichych Braci. Cisi Bracia mają zaszyte oczy i usta i rządzą Miastem Kości, nekropolią znajdującą się pod ulicami Manhattanu, w której leżą martwe ciała zabitych Nocnych Łowców. Cisi Bracia prowadzą archiwa wszystkich Nocnych Łowców, jacy kiedykolwiek żyli. Strzegą również Darów Anioła, trzech boskich przedmiotów, które anioł Razjel powierzył swoim dzieciom. Jednym z nich jest Miecz. Drugim Lustro. Trzecim Kielich.



----------

Data premiery: 17.06.2009r
Ilość stron: 512
Cena: 35zł
Ebook: Miasto Kości (Casandra Clare).pdf

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nilfgaardguild.pun.pl www.polishcrew.pun.pl www.gitary.pun.pl www.magistry132.pun.pl www.tf.pun.pl